Cestný bicykel Haro - Partimos Carbon Full Blast (2025) edícia Mark Ward

Kód: 13536/54 13536/65 13536/71 13536/58 13536/63 13536/69 13536/61 13536/62 13536/68 13536/56 13536/64 13536/70 13536/51 13536/66 13536/72 13536/48 13536/67 13536/73 Zvoľte variant
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Haro Partimos Carbon Full Blast (2025) edícia Mark Ward
€6 999 €8 499 €10 499 €6 999 €8 499 €10 499 €6 999 €8 499 €10 499 €6 999 €8 499 €10 499 €6 999 €8 499 €10 499 €6 999 €8 499 €10 499 od €6 999 Jednotková cena:
Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Skladom do 7 dní Zvoľte variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 6.11.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Haro Partimos Carbon Full Blast (2025): limitovaná edícia karbónového cestného bicykla s grafikou britského ilustrátora Marka Warda. Rám s certifikáciou UCI, integrované vedenie lán, tri zostavy Shimano Di2 – 105, Ultegra alebo Dura-Ace – s karbónovými kolesami Vision. Veľkosti 48–61 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Partimos Carbon Full Blast je limitovaná edícia pretekárskeho bicykla Haro s grafikou britského ilustrátora a animátora Marka Warda – krémovo biela so zelenými, hravými motívmi kalifornského leta. Karbónový rám s certifikáciou UCI, plne integrované vedenie lán a na výber tri zostavy Shimano Di2: 105, Ultegra alebo Dura-Ace, vždy s karbónovými kolesami Vision. Veľkosti 48 až 61 cm.

🎨 Grafika, ktorú nikto iný nemá

Mark Ward kreslí od detstva „cool kids“ z Kalifornie – surreálne, slnkom zaliate obrazy s jemným humorom. Pre Haro už navrhol niekoľko grafík a Full Blast je pokračovanie tejto spolupráce: každý rám má jeho rukopis na vidlici, spodnej aj hlavovej rúre. Ide o limitovanú sériu, preto odporúčame overiť dostupnosť veľkosti pred objednávkou.

🏁 Pretekársky rám, tri úrovne výbavy

Pod grafikou je rovnaký karbónový rám ako pri všetkých Partimos Carbon: tuhý v stredovom zložení, s aero profilmi rúr, sedlovkou Rivette Carbon Aero a integrovaným kokpitom bez viditeľných lán. Zostava so 105 Di2 váži 7,79 kg, s Ultegra Di2 7,70 kg a s Dura-Ace Di2 a kolesami Vision Metron 45 SL 7,34 kg (veľkosť 56).

Shimano 105 Di2Shimano Ultegra Di2Shimano Dura-Ace Di2
Kľuky105 FC-R7100, 50/34TUltegra FC-R8100, 50/34TDura-Ace FC-R9200, 52/36T
Kazeta105, 11–34TUltegra, 11–34TDura-Ace CS-R9200, 11–30T
Meniče a páky105 Di2 R7150 / ST-R7170Ultegra Di2 R8150 / ST-R8170Dura-Ace Di2 R9250 / ST-R9270
Stredové zloženieShimano BSAT47T47
KolesáVision SC30 AGX, karbón, tubelessVision SC45, karbón, tubelessVision Metron 45 SL, karbón, tubeless
PlášteVittoria Rubino Pro IV 30 mmVittoria Corsa N.EXT 30 mmVittoria Corsa Pro 30 mm
Riadidlá / predstavecBLKTEC hliník + kovaný predstavecBLKTEC R2 karbón + kovaný predstavecBLKTEC R8 karbónový integrovaný kokpit
Hmotnosť (56 cm)7,79 kg7,70 kg7,34 kg
📐 Geometria
mm485154565861
Reach374383387393398406
Stack513533553574594624
Efektívna horná rúrka518533549565581605
Dĺžka sedlovej rúrky430470510536558590
Dĺžka hlavovej rúrky110130153164188220
Uhol hlavovej rúrky70,9°71,2°71,2°73°73°73°
Uhol sedlovej rúrky74,6°74,3°74,3°73,3°72,9°72,3°
Rázvor983997100999510081025
Zadná stavba408408408408408408
Pokles stredu747472726969
Offset vidlice535353454545
Trail62,760,460,757,857,857,8
Výška prekročenia721753786809832862
Predstavec / riadidlá90 / 380100 / 380100 / 400110 / 400110 / 420120 / 420
Dĺžka kľúk165170172,5172,5175175
Výška jazdca (cm)153–163163–172172–178178–185185–192190–198

Geometria Partimos podľa Haro, rozmery v mm, kolesá 700c. Rovnaká pre Partimos Carbon aj Partimos Alloy. Menšie veľkosti (48–54) majú vidlicu s offsetom 53 mm, väčšie 45 mm, aby mali všetky veľkosti podobný trail.

⚖️ Full Blast alebo Partimos Carbon EP?

Oba sú limitované edície na rovnakom ráme s rovnakým výberom sád:

Full Blast (tento)Partimos Carbon EP
GrafikaMark Ward, zelené motívy na krémovej bielejstreet art z južnej Kalifornie, farebné motívy na bielej
Rám, geometria, zostavyrovnakérovnaké
Sérialimitovanálimitovaná

Rozhoduje len grafika – obe sú na fotkách v galérii.

📏 Akú veľkosť si vybrať?
485154565861
Výška jazdca (cm)153–163163–172172–178178–185185–192190–198
Dĺžka kľúk (mm)165170172,5172,5175175

Výšky jazdca podľa Haro. Šesť veľkostí od 48 do 61 cm pokryje jazdcov od 153 do 198 cm, s kľukami, predstavcom a riadidlami prispôsobenými každej veľkosti. Viac v článku Ako vybrať veľkosť bicykla.

📋 Kompletná špecifikácia
RámHaro Partimos Carbon, karbónový rám s certifikáciou UCI, plne integrované vedenie lán cez hlavové zloženie Token A-Box, aero sedlovka, flat mount, pevné osi 12 x 100 / 12 x 142 mm
VidlicaHaro Partimos Carbon, celokarbónová s karbónovým kónickým krkom a vnútorným vedením hadice
SadaShimano 105 Di2, Ultegra Di2 alebo Dura-Ace Di2 – 2x12, elektronické radenie, podrobnosti v tabuľke zostáv
Dĺžka kľúk48: 165 mm, 51: 170 mm, 54 a 56: 172,5 mm, 58 a 61: 175 mm
BrzdyShimano hydraulické kotúčové (podľa sady), kotúče 160 mm Center Lock
Riadidlášírka 380 mm (48, 51), 400 mm (54, 56), 420 mm (58, 61)
Predstavec90 mm (48), 100 mm (51, 54), 110 mm (56, 58), 120 mm (61); pri Dura-Ace integrovaný kokpit BLKTEC R8
Hlavové zloženieToken A-Box, integrované, s vnútorným vedením lán
SedlovkaHaro Rivette Carbon Aero, 275 mm (48–54) / 375 mm (56–61), vnútorná objímka
V baleníbezdušové ventily, páska a tmel
Pedálenie sú súčasťou

Špecifikácia podľa Haro. Fotografie sú ilustračné, výbava závisí od zvolenej sady. Bicykel stavia Haro na objednávku, dodanie približne 4–5 týždňov.

🔁 Ďalšie cestné bicykle Haro

Dodatočné parametre

Kategória: CESTNÝ BICYKEL
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Farba: Biela, Zelená
Materiál rámu: Karbón
Modelový rok: 2025
Počet prevodov: 2x12
Typ bicykla: Cestný
Veľkosť kolies: 28" / 700c
Zdvih tlmiča: Bez zadného odpruženia
Zdvih vidlice: Pevná (bez odpruženia)
Skupina pohonu: Shimano 105, Shimano Ultegra, Shimano Dura-Ace
Model: Partimos Carbon Full Blast – edícia Mark Ward
Modelový rok: 2025
Farba: krémovo biela so zelenou grafikou
Veľkosti rámu: 48, 51, 54, 56, 58, 61 cm
? Rám: karbón, certifikácia UCI, integrované vedenie lán, T47 / BSA
? Vidlica: karbónová, kónický karbónový krk
Sada: Shimano 105 Di2 / Ultegra Di2 / Dura-Ace Di2 – 2x12 podľa výberu
Kolesá: Vision SC30 AGX / SC45 / Metron 45 SL, karbón, tubeless
Plášte: Vittoria 30 mm, tubeless
Brzdy: Shimano hydraulické, 160 mm
Hmotnosť: 7,34–7,79 kg (56 cm, podľa sady)

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Haro Bikes založil v roku 1978 v Kalifornii Bob Haro, ktorý začínal výrobou číselných tabuliek na BMX a je považovaný za otca freestyle BMX. Dnes kalifornská značka vyrába aj trailové a enduro horské bicykle Daley a Greer, elektrobicykle s motormi Bosch, gravel Buzzard a cestné Partimos. Sme autorizovaný predajca Haro na Slovensku – bicykle zložíme, nastavíme a servisujeme v Považskej Bystrici.

Viac o značke Haro

Ktorý Haro pre koho

RadaTypZdvih / kolesáPre koho
Double Peakhardtail 29"vidlica 120 mmvstup do horskej cyklistiky, lesné cesty a ľahké traily
Daley Alloy a Daley Carbonceloodpružený trail150 / 140 mm, 29" (S 27,5")všestranný trail, hliník alebo karbón s úložným priestorom v ráme
Greer Alloy a Greer Carbonenduro170 / 160 mm, mullet 29"/27,5"strmé a technické zjazdy, bikepark
eDaley Carbonľahké e-MTB150 / 140 mm, Bosch SX 400 Whtrail s podporou, od 17,6 kg
eGreer Carbonenduro e-MTB170 / 160 mm, Bosch CX 85 Nm, 600 Whveľké prevýšenia, celodenné túry
Escondido, Skwad LT, eKids I/Omestské a detské e-biky29" nízky nástup, 20" kompakt, 24"/26" detskýdochádzanie, karavan, deti od 135 cm
Buzzard Alloy a Buzzard Carbon Customgravel700c, plášte 40–45 mmšotolina a dlhé trasy; Carbon na mieru so SRAM XPLR AXS
Partimos Alloy a Partimos Carboncestný700c, rám UCItréning a preteky, Shimano 105 až Dura-Ace Di2
Downtown, BLVD, Burgess, Clairemont, Dana, Hooverfreestyle BMX16" až 20,75"od prvého BMX pre deti po dospelých
Master DMC, BMF, Lineage, SI, Steel Reserveretro BMX, race, dirt20"–29"zberatelia, BMX Race, dirt a pumptrack

Haro objednávame priamo od európskeho zastúpenia Haro Bikes Europe v Nemecku; horské a elektrobicykle servisujeme vrátane odpruženia v Považskej Bystrici (servis bicyklov).

Haro od BMX po cestné preteky

  • 1981–1982: Bob Haro s jazdcom Bobom Moralesom vymýšľajú rám určený na freestyle; v júli 1982 začína výroba modelu Haro Freestyler – rámu považovaného za prelom vo freestyle BMX, ktorý sa stal najdlhšie vyrábaným rámom značky.
  • 1983: k Freestyleru sa pribaľuje príručka trikov „Bob Haro’s Freestyle Moves“ – freestyle BMX sa z ulice dostáva do obchodov.
  • 2016: BMX legenda Ryan Nyquist, ktorý za Haro jazdí BMX vyše 20 rokov, sa pridáva aj k horskému tímu na dirtovom Steel Reserve – rovnakom rade, aký máme v ponuke.
  • Dnes: v tíme Haro jazdia BMX ikony Dennis McCoy (tri desaťročia s Haro), Dennis Enarson či flatlandový jazdec Matthias Dandois, na horských bicykloch enduro pretekár Evan Wall a cestnú divíziu vedie Dán Lasse Norman Leth s piatimi olympijskými medailami vrátane dvoch zlatých a štyrmi titulmi majstra sveta.
Daley alebo Greer?

Daley so zdvihom 150/140 mm je trailový bicykel, s ktorým sa dobre šliape aj do kopca a zvládne väčšinu slovenských trailov. Greer so 170/160 mm a kolesami mullet je enduro na strmé technické zjazdy a bikepark. Oba sú v hliníku aj karbóne a majú rovnakú geometriu ako ich elektrické verzie eDaley a eGreer.

Ako Haro značí veľkosti pri MTB, gravel a BMX?

Horské bicykle Haro sú vo veľkostiach S–XL (S 153–166 cm, M 162–180, L 175–187, XL 180–196 cm), cestné a gravel 47–61 cm podľa stacku a reachu, BMX podľa dĺžky hornej rúry. Pri každom bicykli je geometria a odporúčaná výška podľa Haro, všeobecný postup v článku Veľkosť bicyklov.

Čo sú custom modely Buzzard Carbon a Partimos Carbon?

Karbónový gravel Buzzard a cestný Partimos ponúka Haro aj v edíciách Custom, kde si zostavu – pohon, kolesá, farbu – vyberáte a Haro bicykel postaví na mieru. Hotové edície ako Black Sunrise, Desert Sunset či Mark Ward Full Blast sú limitované série s vlastným lakom.

Majú Haro horské bicykle ešte niečo z BMX?

Viac než len logo: krátke zadné stavby, nízky stred a kompaktný posed robia z Daley aj Greer bicykle, ktoré sa radi odlepia od zeme. Testy to potvrdzujú – nemecký BIKE Magazin nazval Greer Alloy 1 hravým enduro bicyklom, ktorý ľahko vyskočí na zadné koleso, a The Loam Wolf pri eGreer Carbon hovorí o vedení s rukopisom BMX. Daň je menší pokoj v rýchlom hrubom teréne.

Ktorý Haro je najbližšie k BMX koreňom?

Dirt Steel Reserve s oceľovým rámom a 26" kolesami – na ňom Haro postavil horský program Ryana Nyquista – a samozrejme BMX bicykle Downtown, Lineage a Master, ktoré sú priamymi potomkami pôvodného Freestyleru. Kto chce BMX povahu na traile, siahne po Daley; Greer je jeho tvrdší enduro súrodenec.

Výrobná spoločnosť : Haro Bikes
Zástupca výrobcu v EÚ : HARO Bikes Europe GmbH
Adresa zástupcu v EÚ : Max-Planck-Str. 54, 32107 Bad Salzuflen, Nemecko
E-mail zástupcu v EÚ : info@harobikes.de
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz