No Name

No Name zastrešuje neznačkové diely a drobný materiál – skrutky, podložky, tesnenia, lanká či záslepky, ktoré potrebujete pri servise, bez príplatku za logo.

neznačkové dielyspotrebný materiál
  • Základné diely a spojovací materiál za nízke ceny
  • Funkčnosť overená v našej dielni
  • Na opravy, stavby aj náhradu stratených dielov

Radenie produktov

209 položiek celkom

Výpis produktov

Adaptér brzdy No Name - Hydraulickej brzdy PM-F180-2/PostMount + skrutky (OEM)
discount-0
€7,70

Adaptér brzdy No Name.

D_A54925
Adaptér brzdy No Name - Hydraulickej brzdy PM180 / PostMount (OEM)
discount-0
€4,19

Adaptér brzdy No Name.

D_A52994
Adaptér brzdy No Name - Shimano hydraulická brzda BL-MT4100(L), BR-MT420(F)+adaptér SM-MA-F180P, 850mm (OEM)
discount-0
€71,99

OEM produkt - vyžaduje montáž v špecializovanom servise.

D_A54590
Adaptér brzdy No Name - Shimano hydraulická brzda BL-MT4100(R), BR-MT410(R)+adaptér SM-MA-F180P, 1650mm (OEM)
discount-0
€48,90

OEM produkt - montáž vyžaduje špecializovaný servis

D_A54591
Batéria e-biku No Name - Greenway integr. 17.5Ah/36V, 390mm CANbus
discount-0
€365,99

Batéria e-biku No Name.

D_A54654
Batéria e-biku No Name - Greenway integr. 17.5Ah/36V, 390mm CANbus / OLI SPORT+
discount-0
€365,99

Tento komponent je určený iba pre montáž/servis v špecializovanom obchode/servise. Nie je určený pre ďalší predaj.

D_A55065
Batéria e-biku No Name - Greenway integr. 17.5Ah/36V, 400mm CANbus
discount-0
€365,99

Tento komponent je určený iba pre montáž/servis v špecializovanom obchode/servise. Nie je určený pre ďalší predaj. Vhodný pre model FLOW,OMEGA,RELAY

D_A54620
Batéria e-biku No Name - Greenway integr. 17.5Ah/36V, 420mm UART / OLI EDGE
discount-0
€365,99

Batéria e-biku No Name.

D_A55004
Batéria e-biku No Name - Greenway nosičová 13.6Ah/36V, CANbus
discount-0
€337,99

Batéria e-biku No Name.

D_A54627
Batéria e-biku No Name - Greenway nosičová 16Ah/36V, CANbus
discount-0
€365,99

Batéria e-biku No Name.

D_A54851
Blatníky No Name - 20' detský bicykel
discount-0
€4,59

Predný a zadný plastový blatník šírky 55 mm českej výroby pre detské 20' bicykle • dĺžka - predný 355 mm / zadný 575 mm (obvodová) • materiál: plast - PP • na blatníkoch sú...

D_040204
Blatníky No Name - Plastové 28" čierne + vzpery
discount-0
€16,70

Sada predného a zadného blatníku z pružného plastu s okrúhlym profilom v čiernom vyhotovení.

D_040285
Blatníky No Name - ROTO blatníky 16’ plastové biele (OEM)
discount-0
€5,50

Kvalitné a cenovo dostupné čierne blatníky určené pre detské bicykle s 16' kolesami.

D_A004064
Blatníky No Name - TREKKING 28"
discount-0
€7

materiál: vstrekovaný plast • šírka 40 mm (vnútorná) • vhodné na trekkingové a crossové 28" bicykle s plášťami s rozmerom do 700x35C • univerzálne uchytenie na rám bez potreby...

D_040218
Brzdová páka No Name - Extend brzdová páčka 3-prstá pravá (OEM)
discount-0
€2,89

Materiál: dural/plast. Tento komponent je určený iba pre montáž/servis v špecializovanom obchode/servise. Nie je určený pre ďalší predaj.

D_A53260
Čistiaca sada No Name - Set - Clean & Maintenance
discount-0
€45

Náš balík Clean & Lube je zabalený s láskou a pripravený na použitie.

180511
Diel e-biku No Name - OLI kryt motora
discount-0
€23,90

Tento komponent je určený iba pre montáž/servis v špecializovanom obchode/servise. Nie je určený pre ďalší predaj.

D_888414
Diel e-biku No Name - RAMOVY UCHYT BATERIE K BAT.
discount-0
€15,40

Diel e-biku No Name.

D_888114

Ovládacie prvky výpisu

209 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz